Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Сливен, Дружба
75 000 €
146 687.25 лв.

(1 210 €, 2 366.55 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:12 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
1-ви от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1991 г.
Особености
Панел
За контакт:
0885722803
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН
0888 917 912; 0885 722 803; 044/625515;
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
addresssliven.imot.bg
Адрес:
област Сливен, гр. Сливен, гр. Сливен, ул. Хаджи Димитър 18 А 1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Сливен, Дружба
Обява: 1b177928276273051

75 000 €
146 687.25 лв.
История на цената
(1 210 €, 2 366.55 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Сливен, Дружба

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност