Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Сливен, Дружба
81 000 €
158 422.23 лв.

(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:52 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Просторен двустаен апартамент ново строителство на първи етаж. Имотът се състои от кухня с дневен тракт, спалня. баня с тоалетна и остъклена тераса. Южно изложение. Предлага се на тапа. Малка кооперация с луксозни общи части и асансьор.
Особености
Тухла
За контакт:
0885722803
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН
0888 917 912; 0885 722 803; 044/625515;
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
addresssliven.imot.bg
Адрес:
област Сливен, гр. Сливен, гр. Сливен, ул. Хаджи Димитър 18 А 1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Сливен, Дружба
Обява: 1b177934996609699

81 000 €
158 422.23 лв.
История на цената
(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Сливен, Дружба

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност